אודות

נעים להכיר, אני ליאת לייב, מפיקת אירועי בוטיק מעוצבים וייחודיים.
עבורי הפקת אירועים היא לא רק מקצוע; זו המהות שלי, זו קריאה להתרגשות משותפת. זו קריאה לאוסף רב של רגשות, זיכרונות וחוויות שלנצח ייחרטו בליבם של המשתתפים. אירוע שיותיר חותם במסע החיים שלכם.

התכנון, התוכן, העיצוב, הצבע, ההתרגשות – את כל אלה אני רואה בדמיון שלי כבר בפגישה הראשונה בינינו. אני יודעת למצוא לכל אחד ואחת את הלוקיישן המדויק, את השירות הטוב ביותר, את העיצוב שיושב בול ואת האטרקציות הייחודיות שמתאימות בדיוק לקהל שלכם.
באירועי הבוטיק שלי, אני לא רק מפיקה ומעצבת, אני בעיקר יוצרת חיבורים – חיבור למקום, חיבור לאורחים ובעיקר חיבור ביניכם לבין עצמכם.
נכון, אני לא מתאימה לכל אחד ואחת, אבל אם הגעתם לכאן, כנראה שאנחנו מדברים באותה השפה.

יש בי אהבה גדולה ליופי ולעיצוב, וכפרפקציוניסטית, אני מאמינה במקצוענות ללא פשרות ושאלוהים נמצא בפרטים הקטנים. חשוב לי שכל אירוע יהיה אירוע ייחודי ואחר, ולכן אני מסתובבת בעולם ומוצאת השראה בכל דבר שאני רואה (מגזינים, טבע, צבעים וחומרים). אני בוחרת בשלמות כאפשרות היחידה, אני מקפידה על כל פרט ופרט, מלטשת, מחדדת ומדייקת את האירוע עד לכדי שלמות.
אתם מוזמנים לצעוד יחד איתי ולרקום את הרגעים הכי משמעותיים שלכם, בין אם זו תחילת המסע המשותף שלכם, חגיגת אבן דרך או כל אירוע אחר שייחרט בלב האורחים שלכם.

בואו ניצור זיכרונות מרגשים ובלתי נשכחים

שלכם ולמענכם,
ליאת לייב

ליאת לייב עומדת מלפני שולחן שעליו סידור פרחים